دکتر اسماعیل شیرزادگان2022-02-28T12:32:06+00:00
22بنر
Shadow

دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر اسماعیل شیرزادگان

فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی

درباره دکتر

همراهان عزیز توجه فرمایید اعلام هزینه جراحی ها فقط از طریق ارسال عکس در واتس آپ به شماره 09120758613 انجام می گیرد

با خدمات دکتر شیرزادگان بیشتر آشنا بشید

هر ساله معیارهای زیبایی تغییر می کنند و به دنبال آن افراد بسیاری به سراغ عمل های زیبایی می روند تا به اصطلاح با مد روز پیش رفته باشند. جراحی های زیبایی صورت و بدن پیش از گذشته ، خواهان پیدا کرده اند و دیگر بین متقاضیان آن ها جنسیت مطرح نیست. حتما می دانید که گام اول برای دست یابی به آنچه از پروسه های زیبایی مد نظرتان است ، چیست ؟ بله ؛ مراجعه به یک جراح پلاستیک حاذق و با تجربه است. به همین منظور خوب است با خدمات دکتر شیرزادگان بیشتر آشنا بشید.

دکتر شیرزادگان چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

دکتر اسماعیل شیرزادگان بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است که دامنه گسترده از عمل های زیبایی چه در صورت و چه در بدن را ارائه می دهد. بسیاری از عمل های زیبایی صورت که در حال حاضر جراحی بینی و لیفت صورت در میان آن ها پرطرفدار ترین است ، از جانب دکتر شیرزادگان به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرند. کسانی که به خاطر بالا رفتن سنشان از افتادگی و پیری پوست خود ناراحت هستند می توانند به ایشان مراجعه نمایند. از جمله روندهای دیگری که توسط دکتر به انجام می رسد ، لیفت شقیقه ، لیفت پیشانی و لیفت ابرو و لیفت گونه ، لیفت گردن و غیره است. این پروسه ها برای افرادی که در نواحی پیشانی و اطراف چشم و شقیقه ها چروک های زیادی را مشاهده می کنند ، انتخاب بسیار خوبی است ؛ خصوصاً اگر توسط دکتر شیرزادگان به انجام رسد. برجستگی گونه ها و تقارن چانه نیز از مواردی هستند که تا حد زیادی جذابیت صورت را تحت تاثیر قرار می دهند. به همین خاطر بسیاری از بانوان تمایل دارند تحت روند پروتز گونه و پروتز چانه که از دیگر خدمات پزشک می باشند ، قرار گیرند.  تزریق چربی هم یکی دیگر از پروسه هایی است که این روزها در راستای جوانسازی پوست و حجم دهی نقاط مختلف صورت ، میان زیباجویان محبوب شده است.

در همه دوران ها داشتن صورتی زاویه دار ، یکی از زیباترین معیارهای چهره در نظر گرفته می شود . افرادی هستند که به طور طبیعی از این مشخصه بهره مند هستند اما در این بین کسانی هم هستند که هیچگونه زاویه ای در صورتشان دیده نمی شود. پروسه زاویه سازی صورت که باید توسط جراح پلاستیک ماهر انجام شود ، می تواند مشکل آنان را برطرف کند. در کنار پروسه های زیبایی و جوانسازی صورت ، عمل های زیبایی بدن نیز امروزه نقش پر رنگی پیدا کرده اند ؛ به خصوص در میان بانوان! خانم ها همیشه دوست دارند اندامی لاغر ، جذاب و برجسته داشته باشند. به همین خاطر از زمان ورود عمل های زیبایی بدن به عرصه پزشکی ، همیشه بر تعداد متقاضیان آن افزوده می شود. عمل های زیبایی پستان مثل پروتز سینه ، لیفت سینه و ماموپلاستی و نیز پروتز باسن که با توجه به خواسته فرد یکی از آن ها برگزیده می شود ، می توانند اندام و استایل بسیار زیبایی را برای خانم ها خلق سازند. البته آقایان هم می توانند از عمل زیبایی بدن بهره مند شوند. ژنیکوماستی پروسه ای است که برای مردانی صورت می گیرد که سینه هایشان به گونه ای غیر طبیعی بزرگ هستند.چربی های اضافه و تجمع یافته در نقاطی از بدن که با ورزش و رژیم های سخت و مداوم هم از بین نمی روند ، مشکل بسیاری از مردان و زنان است که باعث عدم تناسب اندام آنان می شوند. لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی برای حذف چربی های موضعی گزینه بسیار مناسبی هستند.

در انتها باید گفت که تمام پروسه های مذکور به بهترین نحو از سوی دکتر شیرزادگان که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند انجام شده و نتایج فوق العاده ای برایتان رقم خواهد خورد. همچنین ایشان مطالبی را برایتان آماده و درج نموده تا بهتر با روند جراحی ها و تکنیک ها او آشنا شوید.

رفتن به بالا