اگر شما متقاضی جراحی بینی هستید ، مطمئناً هدف شما از انجام این عمل ، این است که زیباتر دیده شوید و در صورت وجود هرگونه اختلال در عملکرد بینی ، این مشکل به طور کامل برای شما اصلاح شود. به همین دلیل می بایست بهترین جراح بینی را برای عمل خود انتخاب کنید. اما مسئله اصلی این است که چگونه بدانیم بهترین جراح بینی تهران ، ونک یا سایر شهرها کیست ؟ در این راستا لازم است با یک سری از فاکتورها آشنایی پیدا کنید تا بتوانید در این زمینه انتخاب مطلوبی داشته باشید. چنانچه به دنبال این هستید که رینوپلاستی بی نقصی برایتان به انجام رسد به دکتر اسماعیل شیرزادگان ، بهترین جراح بینی ونک ، تهران و غیره رجوع کنید.

بهترین جراح بینی - دکتر شیرزادگان

اگر تمایل دارید جراحی زیبایی بینی در تهران انجام دهید ، حتما این مقاله را مطالعه فرمایید ؛ چرا که به شما کمک می کند به خوبی تصمیم گیری کرده ، یک جراح خوب برای عمل زیبایی بینی را انتخاب کنید و در نهایت به یک نتیجه فوق العاده و دلخواه دست یابید.

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی دارد ؟

شما به عنوان یک فردی که می خواهد بینی اش را عمل کند ، باید بدانید که یک دکتر بینی خوب برای جراحی چه ویژگی هایی دارد. زمانی که به این جوانب آگاه شوید و آن ها را در پزشک مورد نظر خود بررسی نمایید ، می توانید نسبت به انتخاب تان مطمئن شوید یا اینکه در صورت اشتباه بودن ، تجدید نظر کنید. بهترین جراح بینی ونک را  بایستی هم به لحاظ حرفه ای و هم اخلاقی ارزیابی کنید که در ادامه این موارد را مورد بررسی قرار می دهیم.

از جنبه کاری و حرفه ای ، جراح بینی خوب در تهران باید بر مسائل زیر مسلط باشد تا بتواند یک عمل فوق العاده را به انجام رساند :

  • آشنایی با انواع بینی ها و نحوه جراحی هریک از آن ها

می دانید که به طور کلی بینی ها به دو گروه استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می شوند. همانطور که از اسم آن ها پیداست ، جراحی هر یک نیز به طور متفاوتی به انجام می رسد. بهترین جراح بینی ، باید این توانایی را دارا باشد که نوع بینی را به درستی تشخیص داده و سپس مطابق با آن ، جراحی بینی استخوانی یا گوشتی را به انجام برساند. علاوه بر آن ، ایشان باید بداند که محدودیت هر یک از انواع بینی چیست و طبق آن ، تغییرات مناسب را اعمال نماید.

  • آشنایی با علم زیباشناختی و آناتومی چهره های مختلف

یکی از کلیدهای موفقیت آمیز بودن نتیجه عمل زیبایی بینی ، تسلط پزشک بر همین امر است. اگر یک نگاهی به اطراف تان بیندازید ، در می یابید که صورت و چهره آدم ها با یکدیگر تفاوت دارند. پس می توانیم بگوییم یک فرم بینی نمی تواند برای همه چهره ها مناسب باشد. وظیفه بهترین جراح بینی این است که آناتومی چهره فرد مراجعه کننده را بررسی نماید و با توجه به دانش زیباشناختی ، یک بینی با فرم مناسب و هماهنگ با چهره او خلق کند. پس زمانی که به جراح بینی خوب مراجعه کردید ، هنگام مشاهده نمونه کارهای بهترین جراح بینی در تهران ، دقت نمایید که تمامی بیماران پیشین او ، بینی یکسانی نداشته باشند.

  • تسلط بر انواع مختلف مدل های عمل زیبایی بینی

اگر می خواهید بینی تان را عمل کنید ، سه مدل پیشنهادی در پیش روی شما قرار دارد ؛ جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی. هر شخص می تواند به سلیقه خود یکی از آن ها را بر گزیند. اما وظیفه یک دکتر عمل بینی در این شرایط این است که با توجه به نوع بینی فرد ، یعنی گوشتی یا استخوانی بودن آن و همچنین دیگر جوانب چهره ، مدل مناسب را به او پیشنهاد دهد. بهترین جراح بینی باید بداند که برای فرم دهی دماغ به هر یک از سه مدل طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی ، نیاز است چه تغییراتی را اعمال نماید تا شکل دلخواه ایجاد شود. همچنین با اگاهی از میزان تغییرات اعمالی برای هر یک از مدل ها ، می تواند تصمیم گیری کند که چه مدلی برای چه نوع بینی مناسب است. مثلا معمولاً گفته می شود که بهتر است جراحی بینی گوشتی به فرم عروسکی انجام نشود.

  • تسلط بر تکنیک های مختلف عمل

رینوپلاستی به دو روش باز و بسته انجام می پذیرد که هر یک از آن ها با هم تفاوت هایی دارند. بهترین جراح بینی ممکن است برای انجام عمل های خود تنها از یکی از دو روش استفاده کند اما بدین معنا نیست که نسبت به تکنیک دیگر آگاه نبوده و بر روی آن مسلط نمی باشد. معمولا جراحی به روش باز یک روش مطلوب می باشد ؛ چرا که طی آن جراح بینی خوب و مجرب می تواند بر تمام بافت های تشکیل دهنده بینی تسلط داشته و تغییرات و اصلاحات را دقیق اعمال نماید.

  • دانستن دستورالعمل های مراقبتی قبل و بعد از عمل

برای اینکه عمل کردن بینی موفقیت آمیز باشد و نتیجه بدست آمده مورد رضایت واقع گردد ، می بایست فرد یک سری اقدامات را قبل از عمل و مراقبت هایی را بعد از عمل به انجام رساند. بهترین جراح بینی تهران وظیفه انتقال این موارد و آموزش آن ها به بیمار را دارد. او باید، خود از تمام این موارد اگاهی داشته باشد تا بتواند فرد را به درستی هدایت کند یا هر سوال او در این زمینه را به طور دقیق پاسخ دهد.

  • آگاهی از عوارض احتمالی جراحی و درمان آن ها

عارضه های پس از جراحی ، هر چند که لزوما اتفاق نمی افتند اما نمی توان آن ها را نادیده گرفت. بسته به شرایط ، هر فرد ممکن است تا حدودی در معرض این موارد قرار گیرد. منتها بهترین جراح بینی ونک باید قبل از عمل ، فرد را از این موارد آگاه سازد و راه های پیشگیری را به او یاد بدهد. همچنین به او یاد آور شود که در صورت بروز چه مواردی فورا به پزشک مراجعه کند تا تحت درمان قرار بگیرد.

در کنار موارد فوق الذکر ، دکتر جراح بینی خوبب در تهران می بایست به لحاظ اخلاقی نیز با مراجعین خود رفتار مناسب و شایسته ای را داشته باشد. منظور این است که در وهله اول با او صادق بوده و تمامی روند جراحی و نکات مثبت و منفی را برای او توضیح دهد. اگر شخص به بیماری یا مشکلی دچار باشد که مانع انجام جراحی می شود ، پزشک موظف است فرد را آگاه سازد و سلامت او را به خطر نیندازد. همچنین ، اگر زیباجو از عمل یک خواسته نامعقولی داشته باشد ، دکتر باید با صداقت کامل و دوستانه او را در جهت درست هدایت کند و عواقب انتخاب نادرست را برای او آشکار سازد. مسئله بعدی این است که بهترین جراح بینی بایستی با خوش رویی با بیماران برخورد کند ، با دقت به صحبت ها و خواسته های آنان گوش دهد و راهنماییشان کند. همچنین با حوصله و به طور صحیح ، پرسش هایشان را پاسخ دهد به گونه ای که برای زیباجویان قابل فهم باشد.

اگر دکتری که برای عمل کردن بینی خود انتخاب کردید تمام موارد فوق را دارا بود ، بدون نگرانی برای جراحی وسط ایشان اقدام کنید.

نمونه کارهای بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی چگونه در نتیجه رینوپلاستی تاثیر گذار است ؟

یک دکتر جراح بینی خوب ، در زمینه رینوپلاستی تجربه بالایی دارد و به موجب تجارب خود بر انواع عمل جراحی دماغ ها مسلط است. همچنین ایشان طی جراحی های مختلف و زیادی که انجام داده است با چالش های گوناگونی برخورد کرده که باعث شده اند ، ایشان به نحو عالی از پس جراحی هر نوع بینی بر آید و بهترین نتیجه را رقم بزند. همچنین بهترین جراح بینی میداند که فرد باید قبل از عمل چه کارهایی را انجام دهد و بعد از عمل چه مراقبت هایی را نیاز دارد ؛ بدین ترتیب ایشان هر فرد را مناسب با شرایطش راهنمایی می کند. همچنین به دلیل تسلط کامل دکتر جراح بینی خوب در تهران بر پروسه جراحی و مراقبت های بعد از آن احتمال بروز عارضه به حداقل می رسد و شما به آسانی و می توانید دوره ریکاوری را پشت سر بگذارید.

از چه راه هایی می توان بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کرد ؟

برای اینکه برای عمل جراحی زیبایی خود یک دکتر خوب را انتخاب کنید ، راهکارهایی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. یکی از این موارد جستجو نام پزشک مورد نظر در اینترنت می باشد. بدین نحو شما به پروفایل های کاری بهترین جراح بینی مورد نظر در پلتفرم های مختلف اجتماعی نیز دسترسی پیدا می کنید و حتی می توانید نمونه کارهای مختلف ایشان را مشاهده کنید. دیدن عکسهای جراحی ، خود یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا نسبت به انتخاب خود مطمئن شده یا اینکه آن را تغییر دهید. به علاوه ، می توانید با دیگر بیمارانی که تحت نظر دکتر عمل بینی خوب منتخب جراحی شده اند صحبت نموده و میزان رضایت شان از نتیجه بدست آمده را جویا شوید. حتما در اطرافیان تان کسانی هستند که عمل دماغ انجام داده اند ، از آنان نیز می توانید بپرسید که چقدر از عمل شان رضایت دارند و نیز برای انتخاب جراح شان از چه راهکارهایی استفاده نموده اند. در ادامه نیز می توانید به مطب پزشک مراجعه کنید و با ایشان ملاقات حضوری داشته باشید ؛ این امر می تواند در انتخاب بهترین جراح بینی به شما کمک بسیاری کند.

در جلسه مشاوره با جراح بینی خوب چه می گذرد ؟

یکی از قدم های مهم قبل از عمل ، مشاوره با بهترین جراح بینی است. این امر خود در تمام پروسه عمل می تواند تاثیر گذار باشد. طی این جلسه دکتر جراحی بینی در ونک ، سعی بر آن دارد که از کاندیدا بودن فرد اطمینان حاصل کند. بدین ترتیب ایشان در ابتدا به بررسی پرونده پزشکی فرد می پردازد تا ببیند آیا ایشان به بیماری زمینه ای که ممکن است عمل رینوپلاستی را مشکل سازد مبتلا هست یا خیر. در صورتی که عارضه ای وجود داشت دکتر موظف است پیش از انجام جعمل جراحی بفرد را در جهت درمان آن هدایت کند. سپس معاینات فیزیکی از بینی انجام می دهد تا متوجه شود که چه ایراداتی دارد و متعاقبا چه اصلاحاتی باید اعمال شوند. به علاوه اینکه چهره کلی فرد را ارزیابی کرده و مناسب ترین مدل رینوپلاستی را برای او در نظر می گیرد. معمولا از جهات مختلف از بینی عکسبرداری می شود تا بعد از عمل تغییرات انجام شده به وضوح قابل تشخیص باشند.

مطلب دیگری که در این جلسه مورد بحث قرار می گیرد ، حساسیت های فرد به مواد و داروها می باشد. بهترین جراح بینی باید حتما از این موارد اگاهی پیدا کند تا بداند چه دارویی باید برای فرد تجویز و تزریق شود به گونه ای که واکنش شدیدی بعد از آن بروز پیدا نکند یا فرد به مشکل جدی دچار نشود. نوع بیهوشی نیز در این جلسه توسط پزشک تعیین می شود. در پایان نیز ، بهترین دکتر عمل بینی ونک ، تهران از شما می خواهد یک سری تست های آزمایشگاهی را انجام داده و نتایج آن را در اختیار او قرار دهید تا به طور کامل از سلامت عمومی تان مطمئن گردد.